pondelok 1. decembra 2014

I u nás


svietila 1.sviečka na venčeku . Ten som vytvorila na poslednú chvíľu v sobotu večer o siedmej:)Tieto stromčeky sa mi tento rok rátajú:))

Venček čo dom dal...


 To sú ozdôbky čo pomaly vyrábam, keď je čas . Z papiera, drevených korálok, ešte mi tam schnú  nejaké ...washi pásky na guľkách, čo sa mi už nejak nepáčili ... z korálok robili decká, potom zažehlili .

A to je on . Rebríček . Doniesol mi ho môj muž v piatok, dal robiť u jedného šikovného chlapíka . Ešte ho treba natrieť, inšpirácia bola z http://www.nordicday.sk/dekorace/dekorativny-rebrik-brass/, ale jeho cena mi nebola sympatická . Dá sa využiť ako dekorácia, ako stojan na oblečenie, uteráky ...teraz je na ňom imelo, tým ma prekvapil tiež MM v sobotu, ešte som ho nemala , svetielka sú z Tchiba a stará hviezda z prútia .

Zatiaľ všetko . Takže svieťte...my svietime od rána , zdá sa mi strašne pochmúrno ...svetielka robia krajšiu atmosféru ...Tak sa majte a užívajte si predvianočné dni . S pozdravom Maca .

8 komentárov:

 1. Věnec,ozdobičky....naprosto dokonalé,krásné.Moc zdravím a přeji ty nejkrásnější dny.Vera

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujemVěrka, určite ma inšpiruješ aj ty svojim krásnym domovom...

   Odstrániť
 2. Skvělý nápad - jak na vylepšení starých ozdob, tak na výrobu žebříku. Je to fajnová dekorace! Krásné adventní dny, Marci :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jednoduche a prekrasne :-) a aj tie papierove stromceky su super...
  Krasny advent prajem :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Žebřík je multifunkčí....prima nápad :o)
  Měj se hezky Jana

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Janička, mne sa veľmi páčia Tvoje domčeky zase...krásna práca...maj sa hezky

   Odstrániť