pondelok 31. augusta 2015

Už pozajtra

ide naša Ela do škôlky ...Teda prežívam to už pár dní dozadu intenzívne ako to prebehne a ako sa v stredu ráno od seba odtrhneme:)) Bude to určite prvé dni, týždne, boj, kým si zvykneme na nový režim my všetci doma . Tie skoro tri roky ubehli ako voda...a som rada, že som mohla stráviť tento čas s ňou doma , ale aj s dvomi staršími, lebo mi veľmi rýchlo vyrástli ... No, veci už máme nachystané, už ich len nervózne preskladávam:)) ... vankúšik, papučky, servítky, pyžamká, pohárik, uteráčik, náhradné oblečenie, snáď nič nezabudneme . Vlastne áno, ešte obľúbenú hračku na spinkanie ...A ešte pusku na rozlúčku... Tiež to tak prežívate? Užite ešte posledné dni prázdnin a do toho!
Maca . 

P.S. Ďakujem za čas, ktorý venujete môjmu blogu ...

4 komentáre:

 1. Je zlatá :-)
  Trochu som listovala, aký bol ten čas, keď išli prvý krát odo mňa do škôlky, no niektorí sa dlho neohriali a bolo treba asistovať alebo nájsť špeciálnu škôlku..., ešteže v Bratislave boli......
  Snáď to plynule prejde do kamarádstiev a keď je taká milá, bude to dobré :-)...
  Držte sa a buďte zdraví :-)))).

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ach jaj...my sme toto prežívali takto pred rokom... neboj zvládnete to :-) hlavne nech sa Vám vyhýbajú všetky škôlkárske choroby...pá D.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Marci, ani mi nemluv - čas letí šíleně rychle. Děti to jen dokazují ...

  OdpovedaťOdstrániť