pondelok 4. mája 2015

Dočasne


obývajú T. a Š. detskú izbu spoločne . Je to izba o rozlohe asi 12 štvorcových metrov . Takže žiadne zbytočné plytvanie miestom tu nehrozí . Neskôr bude slúžiť možno ako izba pre najmladšiu Elu, alebo nejaká izba na hobby, šitie, atď . Umiestnili sme tu len dve postele zo starého bytu, stôl na úlohy, dva plechové kontajnery, vlnený koberec, knižnicu a dve jednoduché biele komody s vešiakovými tyčami . Ešte, aby to nebolo málo, je z nich balkón von, dvere do podkrovia a vstupné dvere . Vzhľadom na to, že sme tu dali fakt len najnutnejšie, izba pôsobí celkom vzdušne, sviežo, zvolila som neutrálne farby... trošku žltej . A konečne dnes ušila závesy . 
staré koženkou potiahnuté dvere vedú do podkrovia, ktoré zatiaľ čaká:))sú desné, ale môžu slúžiť ako nástenka a je na nich úložný diel na drobnosti Už sa teším, až budeme zariaďovať izby v podkroví, len to ešte chvíííľu potrvá . Zatiaľ od nás takto . Majte pekný májový a krátky pracovný týždeň . 

Maca .

11 komentárov:

 1. ...s citom,pre veci a harmóniu...ktorý mám rada :)
  ...dobrý nápad vešiaková lišta nad komodami,máme tie lišty...,toto usporiadanie je čisté...
  ...ten koberec je fajn...a dá sa prať...myká ma za nim :)....stolička je pekný kúsok ,odkiaľ ?....naši by nezvládli koberec pod stoličkou...ani v jedálni....
  ....mám na dverách ten zakladač na drobnosti :)...myslím,že už nemajú tie pekné boxy k nemu...
  ...a o tých šupllíkových kovových kontajneroch som práve začala uvažovať ,odoberám naše Tvorivé bývanie...tam mali z nich na chodbe industrial kútik :)....ja mám na chodbe uvolnené miesto...hýbem s vecami,tak uvidíme...
  ....a tá žltá je cool :)
  HEZKY DEVČE !

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Alenka...koberec je z vlny...jer obojstranný, asi ho dám vyčistiť ke´d task:)), stolička je staršia IKEA, mali sme ich 4 na starom byte v kuchyni...asi máš pravdu, už nemajú tie boxy s priehradkami, ale aj také váčiky mali k tomu, tie som už nestihla, dobré veci kolkokrát zrušia, čo už..

   Odstrániť
 2. ...nemáš odvahu dať, k tým antracitovým, koženkovým dverám, pás tabuľovej čiernej ? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Rozmýšľala som nad tým už ked som to sem dávala:))

   Odstrániť
 3. Marcelka, super si to vymyslela...vyzera to velmi dobre :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Marcelko, pěkně vymyšleno,mají vše co nutně potřebují :o)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Asi tak Jani, zbytok podla mňa nepotrebných vecí je v garáži:))

   Odstrániť
 5. I provizoria bývají milá a hezká!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Neviem sa vynadívať na tie tyče, ako veľmi by sa mi zišli. Sú z IKEI?

  OdpovedaťOdstrániť