piatok 4. septembra 2015

V piatoknatieram kovový kôš, kde mám deky, vankúše...konečne:))natieram zárubne, potom prídu na radu dvere, ešte neviem aké kľučky:))


a ešte som povinne fotila Damiena ... minulý týždeň mal 6 mesiacov ...
Želám krásny víkend, ja idem zachvíľu do škôlky s Terezkou a budeme dúfať, že Elinka dnes už plakala menej...Papa.
Maca .

12 komentárov:

 1. Marcelka si šikovné žieňa, kôš je pekný a pubertiak psík ten nemá chybu. Preto pubertiak, lebo už nie je malé šteniatko, ale je taký všade ruka, všade noha, vlastne všade labka.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno..teraz dosť vyrástol a nezdá sa mi už taký tučný, aj ked hovoria, že je ...je už taký malý psík...

   Odstrániť
 2. Takový koš se mi moc líbí a na polštářky je naprosto skvělý.
  Krásný vikend přeji. Eva

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Evi, koš je z vína..dal nám ho kamarát...a my čo máme radi stariny:)) majte krásny víkend...

   Odstrániť
 3. Tento kôš , ak je od demižónu, obdivujem pred tým naším bazárom, a dobrý nápad na využitie...čierna je naj :-)...čo si použila tabuľovku?
  Pes je bozkávací vykuk !
  Si šikuľka, že si hneď zobrala štetec do ruky...u nás ešte chaos a domácnosť, len raz som vybehla do lesa a máme konečne schodík do izieb veľkáčov...a muž bude jednať s omietkármi...ale len na stierku zahládzaciu, bez ďalšej farby, industrial :-)...aby ostalo na tie posúvne okenice...takže možno to u nás vypukne aj zvonka !
  Držte sa :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja ti závidím bazár pred domom:))nepoužila som tabuĺovku, lebo som ju nemohl nájsť, neviem čo to je...je to na všetko, drevo, kov...ale dlhšie schne, ale pôsobí aj proti hrdzi....inak vy ste akční...som zvedavá na tie Vaše okenice...omietky vonku je etapa ...v nedohĺadne...Maj sa....

   Odstrániť
  2. Pred domom, ale v mestečku, cez ktoré chodíme, na tie naše lesné dlhšie výbehy :-) , bola som v tom mestečku 7 rokov na materskej z dvoma prvými, v jednoizbovom byte a potom sme sa vrátili do Bratislavy Ten bazár zvykne vykladať veci pred obchod a veľakrát vidno úžasné veci, ale keďže sa tam nedá parkovať, môj muž si zachránil,,národný dôchodok,, :-) a ide sa len bežkať do lesa :-)
   Keď ten náš dom je tu jediný rekonštruovaný tradične, ale s modernými prvkami, veľké okná k zemi, drevo nenatreté, bude sivieť, chcem priznať betón, a stierky v stave, aby nepotrebovali už úpravu, vymyslela som to takto, lebo prefinancovanie hypotéky nám získalo posledné peniaze a nie je ich dosť, okenice po zem a posúvne, rovnaký plot a brána zhltne (a ešte terasu...) všetky peniaze a keďže na všetky deti ešte platíme, nie sú osamostatnené, neostávajú nám rezervné peniaze, občas kúpime len nejaký kus nábytku, aj to rozmýšľam dlho....
   No ja som schopná vonkajší vizuál dorobiť aj z paliet, Monika z Vinatagelover má hrdzavú bránu natretú tabuĺovkou a pred ňou fotí tie stylingy, nahováram muža, aby sa odvážil tú našu, hrdzavú, olúpanú, pokazenú vieš čo :-)
   Och Marcelka, to leto bolo tak záťažové, že som bola rada, že zvonka na dome nič nerobíme !
   Papa moja spolubudovateľka !

   Odstrániť
  3. Ešte... s doskou, kruhovou, by to bol pekný stolík :-)

   Odstrániť
 4. Držím palce, ať máte školku bez slziček....a psisko i natírání je parádní :o)
  Jana

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Chcem to stihnúť všetko...malá si sná´d zvykne..jej sa tam páči myslím, rozpráva, čo robili papali, len to odlúčenie odo mňa....maj sa pekne Jani...

   Odstrániť
 5. Marci, koš bude vypadat ve finále určitě moc hezky - těším se na výsledek :-)
  Zároveň tě zvu k sobě na mou první Giveaway, třeba ti malé dárečky od moře udělají radost ;-)
  Krásný den!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Marcelka, ten kos vyzera velmi dobre a Damien je kuzelny...ako rychlo vyrastol, ten cas teda leti :-)

  OdpovedaťOdstrániť