utorok 21. apríla 2015

Išli sme vláčikom

včera babke...Máme to teraz ozaj kúsok na vlakovú stanicu . Je to pre mňa také  starosvetské...Páči sa mi cestovať vlakom . A malej tiež, aj keď celú cestu ani nedýchala a už vôbec nie, keď sa jej prihovoril sprievodca . Poobede na spiatočnej ceste samozrejme zalomila, nechala sa doniesť domov na rukách a spala asi tri hodiny, takže večer išla spať dosť neskoro ...stanica v rekonštrukcii..ak sa im to podarí dorobiť, bude to veľmi pekné, už má nové okienka, strechu

vo vnútri sa nachádza železničné múzeum, momentálne zatvorené
Boli aj púpavy, aj žltý nos:))

Víkend bol pracovný, stále okrem iného kuchyňa:), išiel sa vymeniť ostrov do kuchyne za menší, samozrejme nejaké kvetinky, bylinky...nedeľa, koláč od babičky, nakoľko my ešte nepečieme)), ale snáď už budeme, už sa to blíži...Ďakujem za Vašu návštevu . 

Maca .

5 komentárov:

 1. Macka u Vás práce fičia neskutočnou rýchlosťou. Všetko sa nádherne rysuje a Vy musíte byť určite šťastní. Tak nech sa Vám v novom domčeku dobre býva. Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Aj ja ťa chválim....udržuješ domácnosť,rodinu a rekonštruuješ :) veľmi napredujete...
  ...tá stanička je pekná ,aj farba okien....tehly....potom mi napíš do mailu,kvôli Milovi,kde to je,aby sme mrkli niekedy to múzeum,....Milo je u Vás...v Drahuškove :)
  ...paralelne s našou filmovou slávou prežívame biedu okolo ....tak ,dúfam,že kým M. bude preč,tak niečo pekné porobíme,niečo pekné ,čierne....:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jako malá jsem taky ráda jezdila vlakem :-) má to svoje kouzlo :-)
  Krásný den, Klariss

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Marcelko, vlak mám moc ráda i holky rády jezdily a o prázdninách jsme chodily mávat parní lokomotivě :o) jo kde ty časy jsou :o)
  Měj se hezky a ať se daří. Jana

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krasne to tam mate a mala je zlatucka :-) Ja som tiez volakedy (este na materskej) zvykla malu zobrat na vlak, ale to sme este byvali v BA a sli sme len kusok...z Noveho Mesta na hlavnu stanicu :-) Ale ratalo sa jej.
  Dcerka ma krasnu ciapocku :-) papa

  OdpovedaťOdstrániť